НА ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ УЧИЛИЩІ ВІДКРИТО МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ЗАГИБЛИМ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Дата: 03.09.2021 12:38

Сьогодні у ДПТНЗ "Недригайлівське вище професійне училище" відбулася визначна та пам'ятна подія - на приміщені закладу відкрито меморіальну дошку воїнам, нашим землякам, колишнім студентам училища, які загинули в зоні проведення АТО/ООС - Олександру ШОВТУТІ, Сергію ГРИБЕНИКУ та Євгену КЕРЕЧАНИНУ.

Для відкриття дошки согоднішня дата вибрана не випадково, адже 7 років тому сталася страшна для всієї Сумщини подія - від обстрілу зі сторони Росії, захищаючи незалежність, суверенітету та територіальну цілісність, загинуло 17 військовослужбовців 27-ої Сумської артилерійської реактивної бригади. Серед загиблих воїнів двоє наших земляків: Олександр ШОВТУТА та Сергій ГРИБЕНИК.

На захід зібралося багато людей: матері Героїв, студенти, керівництво та викладачі ВПУ, керівництво Недригайлівської селищної та Вільшанської сільської ради, учасники АТО/ООС, громадськість.

"Проходячи щодня повз цю меморіальну дошку, кожен із нас має не просто пам’ятати про подвиг цих хлопців, а й думати про тих, кого вони залишили. Батьків, дружин, дітей... Допомагати їм як у щоденних буденних справах, так і добрим словом", - зазначив під час свого виступу Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

Дошку освятив настоятель храму Святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського отець Василь.

Вічна та світла пам'ять загиблим воїнам!