ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛ. ТУРНІР У БУРИНІ

Дата: 06.09.2021 11:46

4 вересня в місті Буринь відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів присвячений дню визволення міста від німецько-фашистських загарбників. В турнірі прийняли участь ветеранські команди Бурині, Недригайлова, Ромнів і Липової Долини. Більш ніж три години цікавої боротьби тримали учасників та вболівальників у напрузі до фінального свистка останнього матчу. Ветерани Ромен у вирішальномо для себе матчу зуміли дотиснути господарів турніру з рахунком 2:0 і стали переможцями турніру, друге місце вибороли ветерани футболу Недригайлова, господарі стали третіми, команда ветеранів Липової Долини всі свої матчі завершила з нічийним результатом і тому в підсумку четверта.

Чемпіон та призери турніру нагороджені кубками, грамотами, медалями та преміями. Організатори турніру визначили кращих футболістів в командах. В нашій команді ним став Рогозін Микола. Наступний турнір за участі ФК Ветеран(Недригайлів) відбудеться в с.Успенка Конотопського району в суботу 11 вересня. Суперниками наших футболістів стануть гравці-ветерани з Путивля та Бурині.

Голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини

Юрій СЕРДЮК