ШВИДШЕ, ВИЩЕ, СИЛЬНІШЕ!

Дата: 10.09.2021 18:26

Сьогодні на базі КСК "Колос" проведено спортивні змагання відкритого Олімпійського уроку під девізом "Швидше, вище, сильніше", присвяченого Дню фізичної культури і спорту. В цих змаганнях взяло участь сім команд загальноосвітніх закладів Недригайлівської територіальної громади, а саме: команди 9-В, 9-Б, 8-А, 8-Б класу Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст., команди 8 та 9 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст., команда Хоружівського НВК. Учні змагалися в таких дисциплінах: перетягування канату, стрибки в довжину з місця, біг 100 метрів, метання м'яча, міні-футбол, пляжний волейбол.

Офіційну частину свята відкрили заступник Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Ніна СЕРДЮК, які привітали всіх присутніх з прийдешнім Днем фізкультури та спорту. Найсумлінніших спортсменів та тренерів нагородили грамотами та символічними подарунками.

Учасників змагань зі святом своїми показовими виступами привітали юні дзюїсти Недригайлівської ДЮСШ та танцювальний колектив "Family Dans" Недригайлівського БДЮТ.

У підсумку проведення змагань:

7 місце зайняла команда 8-Б класу Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів,

6 місце - команда 8-А класу Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів,

5 місце - команда 8 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

4 місце - команда 9 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

3 місце - команда 9 класу Хоружівського НВК,

2 місце - команда 9-Б класу Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст.,

1 місце - команда 9-В класу Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та сувенірами відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.