ШАНОВНІ РЯТІВНИКИ!

Дата: 17.09.2021 09:03

Щиро вітаю всіх працівників цивільного захисту населення, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!

17 вересня ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці. Кожен ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Бажаю міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій нелегкій службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян Недригайлівщини та всієї України!

Недригайлівський селищний голова

Костянтин ВОЛКОВ