ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА ФОРМУЄ МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ

Дата: 20.09.2021 08:54

17 вересня привітали всю позашкільну родину з прийдешнім професійним святом - Днем позашкілля. У центрі культури та дозвілля відбувся неймовірний концерт "Україна 30 років -30 кроків" за участю викладачів, вихованців Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості, а також їхніх батьків.

Вітаючи позашкільників зі святом, очільник громади Костянтин ВОЛКОВ зазначив, що всі найкращі заходи Недригайлівщини ніколи не проходять без участі вихованців БДЮТ, їхніх неймовірних танців та пісень.

А от гуртка технічної творчості із сучасними інструментами, де діти могли б отримувати практичні навики, що допомагатимуть їм у дорослому житті, закладу не вистачає.

Це завдання, яке треба виконати до кінця цього року.

Приємним сюрпризом для колективу та вихованців стала акустична система JBL PARTYBOX 100, яку для Недригайлівського БДЮТ під час святкування подарував Ігор КІЯШКО. Таку ж систему цього дня було подаровано і Тернівській школі мистецтв від Олега ВЕТУШКИ.

Найсумлінніших позашкільників було нагороджено грамотами та квітами.

Щиро вітаємо працівників та вихованців позашкільних закладів зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості, щоб ніколи не згасало світло ваших душ, а тепло ваших сердець тільки підігрівало бажання пізнавати нове та цікаве, творити прекрасне.

Дякуємо батькам за підтримку своїх дітей, а також всім, хто допомагає їм розвиватися, робить для них добрі справи.

Сьогоднішні діти - це завтрашня цивілізація!