КУБОК ЄДНАННЯ 2021

Дата: 21.09.2021 16:48

У понеділок, 20 вересня, на базі ФЦ "Барса" був проведений регіональний турнір "Кубок Єднання 2021" з футболу серед юнаків 2010-2011 року народження, який зібрав понад 250 спортсменів з 19 команд Сумської області. Серед цих спортсменів були і вихованці Недригайлівської ДЮСШ. Змагалися команди у форматі "4+1".

Команди були розділені на 4 групи. Наші вихованці за жеребом потрапили до групи 4 де зустрілися з такими суперниками як: Шостка, "Ніка" Суми, КДЮСШ Суми.

У підсумку проведення змагань вихованці Недригайлівської ДЮСШ зайняли трете місце у групі і не потрапили до фіналу змагань. Першими стали Барса Суми 2010, другими Шостка, трете місце зайняла команда з Конотопа.

Усі команди були нагороджені медалями та цінними подарунками.