ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 30.09.2021 11:27

30 вересня, в день святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії в Україні відзначається День усиновлення, який став святом здійснення мрій багатьох дітей та сімей.

Щиро дякую всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам – вихователям, які створили прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу!

Дуже приємно усвідомлювати, що діти, які залишилися без піклування батьків, оточені турботою і увагою, зігрі

ті родинним теплом і любов’ю. Переконаний в тому, що вам вистачить життєвої мудрості, душевної сили, батьківського таланту підтримати і виховати дітей, підготувати їх до самостійного життя, зробити їх щасливими.

Від усього серця вітаю з Днем усиновлення, всіх причетних. Нехай щедрість і милосердя вашої душі множаться з кожним днем!

Недригайлівський селищний голова

Костянтин ВОЛКОВ