ПРАВА ДІТЕЙ МАЮТЬ БУТИ ЗАХИЩЕНІ

Дата: 30.09.2021 16:39

Вироком Недригайлівського районного суду жителя Недригайлова засуджено до покарання у виді 2 місяців арешту за злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду аліментів на утримання своїх двох малолітніх дітей.

В ході розслідування прокурором встановлено, що громадянин упродовж року заборгував по аліментах на утримання дітей 74379 грн.

Захисник засудженого не погодився з рішенням суду та оскаржив вирок в апеляційному порядку.

Сторона обвинувачення вважає, що судом, при призначенні покарання громадянину, недостатньо враховано те, що він з метою ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання своїх доньки та сина, будучи фізично здоровим, не маючи обмежень до фізичної праці та протипоказань за станом здоров`я, заходів по офіційному працевлаштуванню не вживає, на облік до центру зайнятості не став, ніяких відрахувань та іншої матеріальної допомоги на утримання дітей не надавав, кошти з випадкових заробітків в добровільному порядку не сплачував, участі у вихованні дітей не приймає, тим самим грубо посягнув на нормальний розвиток, здоров'я та майнові інтереси своїх дітей.

Кримінальним процесуальним законом передбачено, що кожен, хто вчинив кримінальне правопорушення, має бути притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

Тому, прокурор у своїй скарзі наполягає на призначенні засудженому більш суворого покарання.

Прокурор Недригайлівського відділу

Роменської окружної прокуратури                                    Анатолій Гриценко