КОЛИ В НЕДРИГАЙЛОВІ РОЗПОЧНУТЬ РОБИТИ ДОРОГУ?

Дата: 05.10.2021 15:01
Кількість переглядів: 1913

Навесні цього року за кошти сільськогосподарських підприємств, приватних підприємців, трудових колективів, жителів громади був замовлений і виготовлений проєкт «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківіка (на м. Курськ) на ділянці км 227+212-км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка).

Проведена експертиза. Отриманий позитивний експертний висновок загальною кошторисною вартістю будівництва 102 млн 813 505 грн. Проєкт був переданий власнику дороги - Службі автомобільних доріг в Сумській області.

Служба в червні 2021 року провела тендерну процедуру на визначення підрядника для виконання робіт. Переможцем стало ТОВ «Автомагістраль-Південь». Кошти, за які організація зобов’язалася виконати роботи, складають 95 млн 2060 грн.

11 червня 2021 року укладений Договір підряду №17С-2021. Відповідно до календарного графіку робіт (додаток №2 до Договору підряду) закінчення робіт датовано 2022 роком.

На сьогоднішній день для початку робіт підрядник очікує відкриття державного фінансування на реалізацію даного проєкту.