СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ З ПИТАНЬ ПОДАЛЬШОГО БЛАГОУСТРОЮ КСК "КОЛОС"

Дата: 06.10.2021 09:44
Кількість переглядів: 1903

Сьогодні селищний голова Костянтин ВОЛКОВ провів робочу нараду з питань подальшого благоустрою КСК "Колос", що у Недригайлові. Керівник громади оглянув усі об'єкти стадіону, дав відповідні доручення, що стосуються виконання робіт.

"Зроблено багато, а треба ще більше. Можемо власними силами, без залучення додаткових фінансів, проводити озеленення, упорядкування території, інші роботи. В оновленому скері за адмінбудинком можна влаштовувати катання на квадроциклах, інші розваги. Для цього є усі можливості", - зазначив очільник громади.

У ході робочої наради разом з працівниками стадіону, селищної ради було окреслене першочергове коло робіт цього тижня. Воно досить обширне.

Маючи великі плани, невеликими кроками, власними силами, продовжуємо робити наш стадіон комфортним для відпочинку жителів.