ПРОДАЖ АЛКОГОЛЮ ТА ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ НЕПОВНОЛІТНІМ ЗАБОРОНЕНО

Дата: 06.10.2021 10:03

Відбулося засідання адміністративної комісії при виконкомі Недригайлівської селищної ради, де розглядалося питання про адміністративне правопорушення, яке було вчинено продавчинею одного з продовольчих магазинів Недригайлова, передбачене ч. 2 ст 156 КУпАП (порушення правили торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами неповнолітнім).

Комісія постановила притягнути винну особу до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу у розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6800 грн).

Шановні власники продовольчих магазинів, закладів громадського харчування!

З метою недопущення та уникнення подібних випадків, продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів необхідно здійснювати лише повнолітнім особам при наявності документів, які посвідчують особу.