СТАЦІОНАРНА ПАЛІАТИВНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ

Дата: 07.10.2021 11:49
Кількість переглядів: 1913

Лікар Щегельський Микола Павлович.

Паліативна допомога - це вид медичної допомоги, який дозволяє покращити якість життя паліативного пацієнта та допомогти членам його родини шляхом запобігання та полегшення страждань невиліковно хворої людини.

Відділення паліативної допомоги розраховано на 15 ліжок, де цілодобово працює пост молодших спеціалістів з медичною освітою та молодших медичних сестер з догляду за хворими.

У відділенні створені умови наближені до домашнього перебування. На кожного хворого ведеться карта спостереження та листок незалежних сестринських втручань. Пацієнти отримують, як знеболююче так і симптоматичне лікування. При потребі пацієнт та члени його родини можуть отримати психологічну підтримку.