СЬОГОДНІ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУЄ МАМА НАШОГО ГЕРОЯ

Дата: 12.10.2021 11:14

Сьогодні заступник Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА, начальник другого відділу Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктор САМОНОВ та староста Кулішівського старостинського округу Юрій КОРОТКИЙ привітали з Днем народження маму загиблого учасника АТО, нашого Героя Сергія ГРИБЕНИКА - Софію Іванівну ГРИБЕНИК.

Такі жінки зустрічають свята зі сльозами на очах. Вони ніколи не почують вітань від своїх синів, не отримають подарунків, листів, не обнімуть своїх дітей. За кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка – мати, яка його ростила, звичайно ж, не для війни, але зрозуміла його вибір, благословила і оберігала його своїм материнським серцем, знайшла в собі сили благословити його на захист України, за яку він віддав найцінніше – своє життя.

Щиро вітаємо Софію Іванівну зі святом, бажаємо міцного здоров’я, витримки, добробуту, родинної злагоди та мирного неба, дякуємо за те, що завдяки її сину всі ми можемо ходити вільно і незалежно по своїй рідній недригайлівській землі.