ЗАХИЩАТИ РІДНУ ЗЕМЛЮ - СПРАВА ВСІХ І КОЖНОГО

Дата: 13.10.2021 16:35

Сьогодні, напередодні Дня захисника і захисниць України, на території Меморіалу Пам’яті та Слави у селищі Недригайлів відбувся урочистий мітинг.

З нагоди прийдешнього свята на захід зібралися працівники закладів селищної ради, військові та громадськість.

"Ми всі причетні до цього свята. Воїни на Сході, котрі боронять нашу українську землю, вчителі, які вчать дітей любити і захищати її, ті, хто чесно сплачує податки, завдяки чому все розвивається. Але найголовніший наш обов’язок - пам'ятати тих, хто віддав життя за наше мирне небо, допомагати їхнім батькам у всіх буденних справах. Олександр ШОВТУТА, Сергій ГРИБЕНИК, Євген КЕРЕЧАНИН - наші Герої! Вічна і світла пам'ять про них!

Сьогодні ж однаково важливим є захищатися як від зовнішнього, так і від внутрішнього ворога. Любімо свою Україну, свій рідний край і своїх людей. Бо саме люди - наша найголовніша цінність", - наголосив Костянтин ВОЛКОВ.

Також зі словами привітань до всіх присутніх звернувся начальник другого відділу Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктор САМОНОВ.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисників України та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду.