У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ МАЮТЬ БУТИ ЧІТКІ ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ ЗІ СМІТТЯМ

Дата: 18.10.2021 16:42

Одним з найбільш хвилюючих питань для Недригайлівського селищного голови з самого початку його роботи є організація розумного управління відходами. Щодня кожна людина продуктує сміття, зовсім забуваючи про природу.

"Сміття завжди було, є і буде. Але в наших силах привити населенню культуру поводження з непотрібними нам речами. Мають бути чіткі правила", - акцентував Костянтин ВОЛКОВ під час наради з приводу поводження з твердими побутовими відходами.

Зараз маємо багато сміття, бо не вміємо чи не звикли сортувати. Гілля, поліетилен, картон, скло, одяг, батарейки, будівельне сміття...Від цього всього, на думку очільника громади, можемо спокійно позбуватися та й ще із користю для тих, хто вміє раціонально поводитися з відходами.

Завдання селищної ради - створити пункти зі збору відсортованих твердих побутових відходів (виділити місце, облаштувати необхідний майданчик). Громада ж отримає найважливіше - чисте довкілля.