ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 29.10.2021 13:43
Кількість переглядів: 2087

28 жовтня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головним стало питання «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2020-2021 роки та бюджету за підсумками 9 місяців 2021 року». Звітуючи перед присутніми, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ зазначив, що за 9 місяців 2021 року доходів загального фонду (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 55 923,7 тис.грн. Затверджені показники по доходах в цілому по Недригайлівській селищній раді виконані на 100,0%. У порівнянні відповідним періодом 2020 року надходження збільшилися на 4806,5 тис.грн., або на 9,4%.

Члени виконкому  розглянули також питання «Про стан готовності об’єктів комунального господарства, установ, організацій громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років на території селищної ради», «Про сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та проживають на території Недригайлівської селищної ради»,  «Про     стан    працевлаштування  випускників   закладів загальної  середньої  освіти  Недригайлівської селищної ради», «Про    організацію    обліку  дітей дошкільного,    шкільного     віку та      учнів        на          території  Недригайлівської селищної ради», «Про запровадження послуги з патронату над дитиною на території Недригайлівської селищної ради», внесли зміни до штатного розпису комунального некомерційного підприємства  «Недригайлівська лікарня» Недригайлівської селищної ради на 2021 рік, розглянули інші питання життєзабезпечення селищної ради.

З рішеннями виконавчого комітету  можна буде ознайомитися на вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».
З питань порядку денного перед присутніми  виступили головний спеціаліст відділу по управлінню майном та житлово-комунальним господарством селищної ради Віктор ЛУЦЕНКО, спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Валентина ФІЛОНЕНКО, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК,  директор комунального некомерційного підприємства  «Недригайлівська лікарня» Ігор ПОНОМАРЕНКО, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО.
Говорячи про ремонт вулиці Зарудка в Недригайлові, селищний голова подякував за наполегливу і плідну роботу стосовно реалізації цього проєкту депутату Недигайлівської селищної ради Ірині СЕМЕСЕНКО, начальнику відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимиру ФЕДАЮ.