ЗАКЛАДИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ НАРЕШТІ З ТЕПЛОМ

Дата: 03.11.2021 10:58

Ситуація, що склалася на ринку газу, негативнно вплинула на багато галузей. У зв'язку з ти, що не була сформована ціна на тепло, процес включення закладів бюджетної сфери, що опалюється від природного газу, затримався по всій Сумській області. Було проведено безліч заходів на рівні держави, області та нашої селищної ради.

1 листопада був отриманий дозвіл та проведено підключення до опалення Тернівської школи. 2 листопада відновлено теплопостачання у Недригайлівському БДЮТ, Недригайлівській публічній бібліотеці, в тому числі, і відділі обслуговування дітей, другому відділі Роменського РТЦК та СП ( у колишньому військовому комісаріаті), адмінбудівлі Недригайлівської селищної ради.