У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ГОСТРО ПОСТАЄ ПИТАННЯ ВИКОНАННЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАСАЖИРІВ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Дата: 12.11.2021 14:34

З 01 листопада року за письмової заяви перевізника через нерентабельність їх виконання, у зв'язку зі значним здорожчанням пального - метан призупинено виконання рейсів. Через збитковість на маршрутах приміського сполучення питання невиконання перевезень виникає систематично протягом не одного року.

Виконавчий комітет проводить всебічну роботу по залученню інших перевізників до виконання перевезень. Звернення з приводу пошуку перевізника направлено до голів Сумської облдержадміністрації та Роменської райдержадміністрації.

Наразі у співпраці з місцевим перевізником вирішується питання перевезення пасажирів на маршруті Недригайлів-Курмани. На перспективу вирішення питання перевезень в громаді, головою селищної ради Костянтином ВОЛКОВИМ направлено листа з ініціативною пропозицією на адресу голови Асоціації міст України Олександра СЛОБОЖАНА щодо можливості передачі з власності інших територіальних громад та міст у власність Недригайлівської територіальної громади двох вживаних транспортних засобів (маршруток).