РУХАЄМОСЬ НАЗУСТРІЧ МІЦНОМУ ЗДОРОВ'Ю І ДОВГОЛІТТЮ!

Дата: 16.11.2021 16:36

Сьогодні у КУ«Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» успішно стартував новий проєкт по організації та проведенні занять із оздоровчої фізкультури. Щоб покращити своє самопочуття, зміцнити імунітет, знизити ризик серцево-судинних захворювань та рухового апарату, стати членами групи «Здоров’я» виявили бажання жінки як пенсійного, так і перед пенсійного віку.

Заняття проводитиме професійний тренер Людмила КОЛОТ. За результатами опитування бажаючих займатися фізичною культурою, заняття було вирішено проводити щовівторка та щочетверга з 12.00 до 13.00. Комплекс вправ буде направлено на опрацювання як певної групи м'язів, так і сприятимуть загальному оздоровленню. Після фізичних тренувань члени групи «Здоров’я» матимуть можливість поспілкуватися за чашкою запашного трав’яного чаю.

Проєкт став реальним завдяки гарній ідеї та роботі директора терцентру Тетяни БОЙКО, а також всебічній підтримці селищного голови Костянтина ВОЛКОВА.

Всім нам не вистачає позитиву у буденному житті. Більше рухайтесь, посміхайтесь та спілкуйтесь лише з приємними людьми і все буде добре!