ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ! ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ АГРОПРОМИСЛОВОЇ СФЕРИ НА ЧЕРГОВИЙ СЕМІНАР!

Дата: 18.11.2021 14:42

24 - 25 листопада 2021 року Міністерство сільського господарства, продовольства та аграрних питань (MARFA) Республіки Корея організує 4-х годинний онлайн-семінар стосовно цифровізації та новітніх технологій в аграрному секторі: “Smart Agriculture Using Digital Technologies in Korea”.

За інформацією Посольства України в Республіці Корея до участі в семінарі запрошуються представники державних установ, організацій та підприємств агропромислової сфери, а також фермерських господарств (копія програми семінару та заявки для участі додаються). Враховуючи різницю у часі між Україною та РК, захід відбудеться двічі: 24 листопада з 05:30 до 09:00 за київським часом; 25 листопада з 13:30 до 17:00 за київським часом. Заявки для участі у заході приймаються до 08:00 за київським часом 22 листопада 2021 р. шляхом надсилання заповненої форми на електронну адресу epis@koconex.com. Кількість учасників необмежена.

За довідками звертатися: смт Недригайлів, вулиця Сумська,4, Недригайлівська селищна рада, відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності.