БУДЬМО ГІДНИМИ ТВОРИТИ СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ ДЛЯ НАШОЇ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 19.11.2021 13:57

Днями вся Україна відзначає День Гідності та Свободи. Цей день приурочений двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2004, 2013 років, відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий іспит для всіх нас, який змінює та об'єднує.

Напередодні цього визначного дня Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ разом із виконавчим апаратом, працівниками закладів громади та військовими поклали квіти до пам’ятного знаку, захисникам полеглим за волю та незалежність України.

Будьмо гідними творити світле майбутнє для нашої Недригайлівської громади.

Хай завжди у серці кожного з нас живе світла пам'ять та вдячність про наших земляків: Олександра ШОВТУТУ, Сергія ГРИБЕНИКА, Євгена КЕРЕЧАНИНА та всіх Героїв, завдяки яким ми маємо мирне недригайлівське небо.