ЗАСВІТИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ У СВОЄМУ ВІКНІ!
Цими днями вся країна, вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу – та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.
27 листопада О 16:00 буде оголошено хвилину мовчання на вшанування пам’яті жертв голодоморів, а також проведено загальноукраїнську акцію «Засвіти свічку». У цей час кожен охочий може долучитися до вшанування закатованих голодом співвітчизників та встановити свічку на підвіконні. Акція є виявом скорботи за жертвами і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.
Закликаємо долучитися до акції та запалити свічки у своїх оселя, у пам’ять про жахливу трагедію українського народу, вимореного голодною смертю.
Майже кожна родина втратила в ті жажливі роки, когось із близьких.
Де б ви не були – вшануйте!