У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 28.11.2021 09:33

Очільник Недригайлівської громади Костянтин ВОЛКОВ разом із працівниками виконавчого апарату, закладів та установ селищної ради поклали колоски пшениці та встановили лампадки до пам’ятної колони, присвяченої жертвам голодоморів, що знаходиться у капличці, розташованій на території Меморіалу Пам’яті та Слави селища Недригайлів.

Пам'ять про невинних жертв голоду вшанували у всіх старостинських округах громади.

Голод став зброєю знищення українців. Він на довгі десятиліття порушив природний та політичний розвиток українців як спільноти.

Хай кожен із нас у цей скорботний день, запаливши у себе на вікні свічку, згадає про наших земляків, чиї душі полетіли в небо у роки голоду, мук і тортур.