НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ШКОЛА ПОПОВНИЛАСЯ НОВИМ КУХОННИМ ОБЛАДНАННЯМ

Дата: 01.12.2021 09:18

Щиро дякуємо керівництву ТОВ "АГРОБІЗНЕС ТСК" за надану благодійну допомогу для Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад) у вигляді однокамерної морозильної камери та вагів.

Як зазначає директор школи Наталія КОЛОУСОВА, такий кухонний інвентар для школи був дуже необхідним. Адже зберігання продуктів харчування стало справжньою проблемою для багатьох шкіл, тому що нині закупівля продукції на навчальні заклади здійснюється аж на цілий тиждень.

Очільник громади Костянтин ВОЛКОВ не залишив дану проблему осторонь. Спільно з Михайлом КОЛІНЬКОМ та Михайлом ТКАЛЕНКОМ почали вирішувати питання щодо придбання морозильної камери і вагів для зважування готової порції їжі, і в результаті школа отримала нове кухонне обладнання.