У САКУНИХСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПІДТРИМКИ ВІД МІСЦЕВОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА

Дата: 02.12.2021 09:37

ЗВІТ ВАСИЛЯ НИКОНЕНКА, СТАРОСТИ САКУНИХСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ, ЗА ПЕРШИЙ РІК РОБОТИ

На посаду старости Сакунихського старостинського округу Василя Павловича НИКОНЕНКА затверджено рішенням першої сесії Недригайлівської селищної ради восьмого скликання від 30 листопада 2020 року.

ДОВІДКОВО. На території Сакунихського старостинського округу розташовані такі населені пункти :

с. Сакуниха - 327 чоловік;

с. Велика Діброва – 36 чоловік;

с. Лахнівщина - 5 чоловік;

с. Перетічки - 77 чоловік.

Усього: 445 жителів.

На території старостинського округу працюють такі заклади:

- сільський клуб

- бібліотека

- Сакунихський фельдшерський пункт

- один продуктовий магазин ФОП Савталян А.В.

Протягом звітного періоду забезпечено діяльність та своєчасне фінансування закладів соціальної сфери старостинського округу.

Постійну допомогу та надійну підтримку Сакунихському старостинському округу надає ТОВ «АГРОБІЗНЕС ТСК». Зокрема, виділяються додаткові кошти на розчищення доріг взимку, забезпечення освітлення, бере левову частину витрат на проведення всіх масово-культурних заходів як у старостаті, так і Недригайлова. На теренах колишнього Недригайлівського району це сільськогосподарське товариство має найбільшу площу по вирощуванню овочевих культур - більше 300 гектар. Цього року поле засаджено картоплею. На території Недригайлівшини підприємство працює з 2006 року. За цей час зарекомендувало себе як надійний партнер.

ОСНОВНІ ВИКОНАНІ РОБОТИ ЗА РІК.

- проведено випилювання аварійних дерев на території округу , які потім були завезені для опалювання адмінбудинку та сільського клубу;

- систематично проводяться санітарні дні;

- дооблаштовано дитячий майданчик в с.Сакуниха;

- проведено упорядкування кладовищ;

- висаджено квіти на клумбах та висаджено алеї троянд в центрі с.Сакуниха;

- упорядковано меморіальний комплекс в с.Сакуниха та територію біля пам’ятників загиблим воїнам в с.Велика Діброва та с.Лахнівщина та біля пам’ятника жертвам голодомору.

- проведено концерти та розважальні заходи до свят;

- забезпечено активну участь у святі «Купала» у Недригайлові.

- проведено святкування Дня села Сакуниха;

- працівниками старостату надавалися послуги населенню згідно із зверненнями та запитами.

ПИТАННЯ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ВИРІШЕННЯ.

- ямковий ремонт місцевих доріг;

- капітальний ремонт сільського клубу.