ФОРМУЄТЬСЯ БЮДЖЕТ НА НАСТУПНИЙ РІК

Дата: 02.12.2021 17:15

Сьогодні Верховна Рада ухвалила закон "Про Державний бюджет України на 2022 рік". Пріоритети головного фінансового документа країни у наступному році залишаються незмінними: медицина, освіта, оборона та безпека, соціальна сфера, інфраструктура, підтримка бізнесу та інновацій.

Очільник Недригайлівської громади провів нараду із начальниками відділів селищної ради по питанню формування місцевого бюджету на 2022 рік.

"Всі мають працювати над створенням позитивного іміджу кожної галузі. Сьогодні маємо думати про те, якою хочемо бачити нашу громаду у майбутньому і починати плідно працювати", - наголосив Костянтин ВОЛКОВ .