ДО УВАГИ ВОДІЇВ ВАНТАЖІВОК!

Дата: 08.12.2021 09:33

Служба автомобільних доріг у Сумській області повідомляє, що з 3 грудня введено обмеження для проїзду автомобільного транспорту вагою понад 12 т та навантаженням на весь більше ніж 4,8 т. по автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-1904

Служба автомобільних доріг у Сумській області повідомляє, що у зв’язку з обмежено працездатним станом мостового переходу по автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-1904 «Білопілля-Терни-Липова Долина – Гадяч» км 49+577 (смт Недригайлів ), з 03.12.2021 введено обмеження для проїзду автомобільного транспорту вагою понад 12 т та навантаженням на весь більше ніж 4,8 т.

Схему об’їзду іншими дорогами дивіться ТУТ.