«ПРАЦЮЮ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ УМОВ ЖИТТЯ ТА ПОБУТУ НАСЕЛЕННЯ ТЕРНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ», - СЕРГІЙ МАКАРЕЦЬ

Дата: 09.12.2021 16:52

ЗВІТ СЕРГІЯ МАКАРЦЯ, СТАРОСТИ ТЕРНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ, ЗА ПЕРШИЙ РІК РОБОТИ

На посаду старости Тернівського старостинського округу Сергія Григоровича МАКАРЦЯ затверджено рішенням першої сесії Недригайлівської селищної ради восьмого скликання від 30 листопада 2020 року. Свою роботу староста виконує сумлінно та старанно.

ДОВІДКОВО. До складу Тернівського старостинського округу входить селище Терни та 10 сіл, а саме: Ківшик, Мала Черепівка, Долина, Гострий Шпиль, Володимирівка, Бабакове, Холодне, Озерне, Мазне, Шматове, які розташовані на відстані до 10 км.

Загальна площа в адміністративних межах старостинського округу складає 12652,1 га.

Загальна чисельність населення 3018 осіб.

Соціальними працівниками обслуговується 65 одиноких престарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

У селищі Терни працює два селищних клуби, селищна бібліотека, поштове відділення зв’язку, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, фельдшерський пункт, стоматологічний кабінет. Є Тернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, у якій навчаються 269 учнів, Тернівська дитяча школа мистецтв (115 учнів), Тернівський ДНЗ ясла-садок «Теремок» (108 дітей).

Протягом звітного періоду забезпечено діяльність та своєчасне фінансування закладів соціальної сфери старостинського округу.

ЗА ЗВІТНИЙ ПЕРІОД НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОСТАТУ ПРОВЕДЕНІ НАСТУПНІ РОБОТИ:

- прибирання снігу (розчистка вулиць та скверів);

- вирубка порослі по смт Терни, а саме, біля мосту через р. Терн в районі вул. Садова, по вул. Заводській, під’їзд до «плотини» на р. Терн, біля лазня князів Щербатових та ін.;

- заготівля дров для дитячого садка, адмінбудинку старостату, лікарні та селищної бібліотеки. Силами старостату було заготовлено близько 120 складометрів дров;

- побілка дерев у скверах, в центрі селища, біля будинку культури (60 дерев);

висадка квітів, яких було висаджено на клумби центру селища близько 100 шт.;

- благоустрій території центрального парку селища та Меморіального комплексу;

- упорядкування одинадцяти братських могил на території старостату;

- прибирання та вивезення сміття на недіючих комунальних об’єктах, а саме: випиляні чагарники та вивезене сміття від колишньої контори ТОВ Агрофірми «Відродження», колишнього ресторану «Теренок»;

- висипка щебенем в центрі селища та ямковий висип окремих вулиць. В центрі селища обочину дороги було викладено цеглою та засипано щебенем приблизно 180 тонн, також висипано під’їзд до школи та частково по вул. Кооперативна, вул. Заводська, вул. Шкільна;

- проводилося викошування трави на меморіалі, сквері та центральній частині селища;

- буріння свердловини та підведення води до фонтану, який знаходиться в центрі селища;

- ремонт вуличного освітлення по вул. Центральна, вул. Шкільна, вул. Незалежності;

- завдяки підтримці депутата Олега ВЕТУШКИ для дитячої Тернівської школи мистецтв придбано потужну портативну колонку JBL;

- на приміщені дитячої школи мистецтв відкрито мемоіальну дошку імені Анатолія МОКРЕНКА.

РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ.

- ведеться облік військовозобов’язаних;

- здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників;

- ведеться облік учасників АТО та бойових дій;

- ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території округу;

- подаються документи пільгових категорій в управління соціального захисту населення для нарахування компенсацій на придбання твердого палива, скрапленого газу та використання електроенергії.

Сергій МАКАРЕЦЬ працює для покращення умов життя та побуту населення Тернівського старостинського округу. Староста щиро вдячний усім депутатам, підприємцям і аграріям за злагоджену працю над вирішенням проблемних питань старостинського округу.