ЗАВДЯКИ ТІСНІЙ СПІВПРАЦІ З КЕРІВНИКАМИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ, ДЕПУТАТАМИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У ІВАНИЦЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ВДАЛОСЯ ЗРОБИТИ ЧИМАЛО ДОБРИХ СПРАВ

Дата: 15.12.2021 08:51

ЗВІТ ІГОРЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО, СТАРОСТИ ІВАНИЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ, ЗА ПЕРШИЙ РІК РОБОТИ

На посаду старости Іваницького старостинського округу Ігор Михайлович ЗЕЛЕНСЬКИЙ був прийнятий 4 січня 2021 року.

ДОВІДКОВО. Іваницький старостинський округ включає в себе 4 населених пункти: Іваниця, Зелене, Клин, Чемоданівка. Населення старостинського округу складає 707 осіб, з них дітей до 18 років - 123 особи, осіб від 18 до 35 років - 140, від 35 до 60 років - 263 особи, від 60 років і старші - 181 особа. Наявних домогосподарств 256.

На території Іваницького старостинського округу працюють 7 закладів соціальної сфери:

- Іваницька філія Недригайлівської СЗОШ I-III ст. (16 працівників):

- Іваницький дошкільний навчальний заклад ( 9 працівників);

- Іваницький сільський будинок культури (5 працівників);

- Іваницька сільська бібліотека-філія (1працівник);

- Зеленівський сільський клуб (1 працівник);

- Іваницький фельдшерський пункт (1 працівник);

- Зеленівський фельдшерський пункт (1 працівник).

Загалом в соціальній сфері зайняті 34 особи.

Протягом звітного періоду забезпечено діяльність та своєчасне фінансування закладів соціальної сфери старостинського округу.

У Іваницькій філії Недригайлівської СЗОШ I-III ст. станом на 01.09.2021 року навчається 29 учнів. В літній період проведений поточний ремонт приміщень за рахунок спонсорських коштів, які виділило ТОВ «Урожайна країна» в сумі 6,5 тис грн, зроблено перевірку системи опалення. За спонсорські кошти, які виділило ТОВ «Діамант-Агро», придбано спортивний інвентар на суму 5 тис. грн.

В Іваницькому ДНЗ налічується 6 вихованців. В літній період проведений поточний ремонт приміщення ДНЗ, упорядкований дитячий майданчик, перевірена система опалення.

У фельдшерських пунктах у с. Іваниця працює один фельдшер, у Зеленому 0,5 ставки молодшого мед. персоналу, фельдшер виїзний, працює щоденно.

У літній період проведені роботи по заготівлі дров для опалення адмінбудинку в с.Іваниця, який включає в себе бібліотеку, поштове відділення і ФП. Заготовлено 25 складометрів дров.

В Іваницькому старостинському окрузі працюють від Недригайлівського територіального центру по обслуговуванню одиноких і одиноко проживаю-чих громадян 2 особи. Роботу проводять в 3-х селах: Іваниця, Зелене, Чемоданівка. Обслуговуванню підлягають 13 осіб. До свята Великодня за кошти ТОВ «Діамант-Агро» придбано та вручено паски одиноким жителям.

На території Іваницького старостинського округу торгівельну діяльність здійснюють 4 підприємці. Населення забезпечене всіма необхідними продуктами харчування та господарчими товарами.

Сільськогосподарською діяльністю займаються два товариства: ТОВ «Урожайна країна» та ТОВ «Діамант-Агро».

БЛАГОУСТРІЙ

- у зимовий період завдяки співпраці з інвесторами ТОВ «Діамант-Агро» та ТОВ «Урожайна країна» своєчасно проводилися роботи з розчищення доріг від снігу;

- налагоджується робота по збору та вивезенню твердих побутових відходів;

- установлено дві надбудови на колодязі загального користування в с.Іваниця та с.Чемоданівка;

- відремонтовано столи на кладовищах сіла Зелене та Чемоданівка, пофарбовано ворота;

- до Дня Перемоги 9 травня зроблений косметичний ремонт Меморіалу загиблим воїнам в с.Іваниця, територія Меморіалу постійно доглядається та впорядковується;

- біля Іваницького сільського будинку культури випиляні аварійні дерева, з яких заготовлено дрова для опалення приміщення;

- біля Зеленівського сільського клубу випиляні аварійні дерева, з яких заготовлено дрова для опалення приміщення клубу;

- у належному стані утримуються зупинки громадського транспорту, в літній період вони були пофарбовані та відремонтовані по селах Іваниця та Зелене.

- у літній період проводилося обкошування порослі на обочинах доріг, біля установ, на кладовищах;

- працівники Іваницького старостинського округу допомагали лісництву у висадці саджанців дубків на площі більше 10 га.

ОСВІТЛЕННЯ

На території с.Іваниця є вуличне освітлення, яке налічує більше 80 ліхтарів, в с.Зелене вуличне освітлення налічує 41 ліхтар. За кошти бюджету Недригайлівської селищної територіальної громади проводиться заміна ліхтарів.

КУЛЬТУРА

- у селі Іваниця діє народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Оксамит»;

- працівники Іваницького старостинського округу взяли активну участь у проведенні свята «Купала»;

- за участі жителів села та підтримки сільськогосподарських товаровиробників проведено День села Іваниця;

- працівники галузі культури та бібліотеки організовують та проводять культурно-мистецькі, соціально-культурні, просвітницькі заходи для різних вікових категорій.

РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ

- постійно здійснюється прийом громадян та надаються послуги населенню працівниками старостату;

- здійснюється облік, ведення і зберігання погосподарських книг;

- ведеться облік усіх пільгових категорій населення, які проживають на території старостинського округу, проводиться оформлення субсидій та різних видів допомог населенню.

ПИТАННЯ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ВИРІШЕННЯ

- вирішення питання пасажирського перевезення по населених пунктах старостату;

- ремонт спуску дороги Іваниця-Деркачівка;

- ремонт доріг по населених пунктах с.Іваниця, с.Зелене, с.Чемоданівка;

- будівництво вуличного освітлення в с.Чемоданівка;

- підведення інтернету до с.Чемоданівка;

- ремонт СБК с.Іваниця.

Дякуючи тісній співпраці з інвесторами ТОВ «Урожайна країна» та ТОВ «Діамант-Агро», з депутатами Недригайлівської селищної ради Лиманом В.О., Конотопом М.О., Мірошніченком В.О., вдалося зробити чимало добрих справ на користь громади.

Сподіваємося на їхню подальшу підтримку і співпрацю!