ТРИВАЄ ПЛЕНАРНИЙ ТИЖДЕНЬ

Дата: 15.12.2021 17:57

З 14 по 17 грудня у Недригайлівській селищній раді проходить пленарний тиждень.

Учора депутати попрацювали плідно, розглянуаши близько 120 питань. Зокрема, земельних, а також важливі питання для подальшого функціонування різних сфер життєдіяльності громади. Також було прийнято рішення "Про визнання повноважень депутата Недригайлівської селищної ради 8 скликання".

Сьогодні пленарне засідання розпочалося із виступу голови Недригайлівської селищної територіальної виборчої комісії Лариси КОРОБКИ, яка привела до присяги Петра Івановича КОСЕНКА, визнаного обраним депутатом від Сумської регіональної організації Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" та вручила йому посвідчення депутата Недригайлівської селищної ради.

Очільник Недригайлівської громади Костянтин ВОЛКОВ привітав Петра Івановича з новим статусом та побажав йому плідної праці, гідно представляти інтереси свої виборців та виконувати обов'язки виключно в інтересах об'єднаної територіальної громади.

Нагадуємо, що 15.11.2021 року на першому пленарному засіданні 11 сесії Недригайлівської селищної ради було прийнято рішення "Про дострокове припинення депутата Недригайлівської селищної ради Стовбир О.І.".

За результатами другого дня роботи депутати розглянули теж більше ста питань порядку денного.