ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 16.12.2021 17:01

16 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, де головними стали питання «Про погодження проєкту рішення «Про бюджет Недригайлівської селищної територіальної громади на 2022 рік» та «Про проєкт Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2022 - 2023 роки». Після активного обговорення члени виконавчого комітету погодили зазначені проєкти та доручили відповідальним особам винести відповідні проєкти рішень на розгляд Недригайлівської селищної ради для затвердження. Головуючий на засіданні заступник голови виконавчого комітету Володимир ШУДА, підсумовуючи розгляд зазначених питань, зауважив, що у 2022 році і надалі усім без винятку галузям необхідно включити режим економії коштів бюджету, працювати над заходами з енергозбереження, зокрема, переходити на твердопаливні котли, проводити інші заходи, спрямовані на економію бюджетних коштів.

Члени виконкому також розглянули роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради, стан дотримання антикорупційного законодавства в апараті та виконавчих органах Недригайлівської селищної ради, погодили проєкт Програми розвитку культури та туризму на території Недригайлівської селищної ради на 2022-2024 роки, затвердили порядок організації проведення громадських робіт у 2022 році, тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством КП «Недригайлівводосервіс», тарифи на платні соціальні послуги, що надаються КУ Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), план роботи виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради на 2022 рік та І квартал 2022 року, призначили тимчасового перевізника з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Недригайлівської селищної ради за маршрутами «Недригайлів - Курмани», «Недригайлів - Горькове», «Недригайлів - Терни», «Недригайлів - Іваниця», надали матеріальну допомогу на поховання 3 особам, розглянули інші питання життєзабезпечення селищної ради.

З рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

З питань порядку денного перед присутніми виступили начальник фінансового відділу селищної ради Світлана БОРДУН, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила ТОКАР, головний спеціаліст відділу юридичної та кадрової роботи селищної ради Ірина СЕМЕСЕНКО, начальник відділу організаційної та загальної роботи селищної ради Ігор ПОСТОЄНКО, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО, начальник відділу з питань соціального захисту населення селищної ради Леніна ВОЛОШКО, директор комунальної установи Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна БОЙКО та інші.

Активну участь у засіданні виконавчого комітету взяли члени виконавчого комітету Сергій МАКАРЕЦЬ, Ігор КРИШТОП, Василь КРІПАК, Людмила ТЕСЛЕНКО, Ганна ЧЕРЕВКО, Олександр ПУЛЯХ, Олександр ЖУК.