ДО ВИХОВАНЦІВ ХОРУЖІВСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗАВІТАВ МИКОЛАЙ

Дата: 17.12.2021 16:58

Сьогодні заступник Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА та начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК привітали вихованців Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей з прийдешнім святом Миколая.

З передсвятковими вітаннями та подарунками до закладу також завітали заступник голови Сумської облдержадміністрації Вікторія МЕДВІДЬ, голова Роменської райдержадміністрації Денис ВАЩЕНКО, начальник служби у справах дітей Сумської облдержадміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ та прокурори Недригайлівського відділу

Роменської окружної прокуратури.

Наразі у закладі перебуває 25 діток, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. Вони, як ніхто інший, потребують додаткової уваги, доброго слова, любові і звичайно ж – подарунків від Святого Миколая. А завдання дорослих – зробити все можливе, щоб ніщо не затьмарило дитячої радості, щирих сподівань.

Гості поспілкувалася із дітьми, з педагогічним колективом та ознайомилася із роботою закладу.

Вихованці закладу підготували також святкову програму для гостей – із новорічними піснями та віршиками та іграми.

Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області є закладом соціального захисту, який створено для тривалого (стаціонарного, терміном до 9 місяців) або денного перебування дітей віком до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги. Так, у центрі створені умови, максимально наближені до домашніх. Тут діти проживають у гідних умовах, в достатку і любові.