ПРИВІТАЛИ ЖИТЕЛЬКУ СЕЛА САКУНИХА З 95-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 17.12.2021 17:09

17 грудня виповнилося 95 років жительці нашої громади Євдокії Павлівні БАБАК.

Цього знаменного дня до її господи завітали з теплими і щирими словами вдячності й вітання заступник Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА разом із головою Недригайлівської організації ветеранів Василем КРІПАКОМ та старостою Сакунихського старостинського округу Василем НИКОНЕНКОМ.

Народилася Євдокія Павлівна в далекому 1926 році в селі Сакуниха. Сьогоднішнє покоління лише здогадується, скільки випробувань довелося пережити цій жінці. Всього було і радощів, і горя, а найбільше - праці, бо ніколи не сиділа без роботи і зараз, не дивлячись на свій поважний вік, шиє на швейній машинці та допомагає по господарству. На її долю випало пережити голод, тяжкі роки війни, відбудову занедбаного окупацією колгоспу. Трудилася десятки років на фермі. Від ранку до смеркання доїла корів, працювала у полі. Виростила славного сина, дочекалась внуків, правнуків та навіть праправнуків, привчала їх до праці з дитинства.

Щиро вітаємо поважну ювілярку та її родину зі святом. Хай радість приносить кожна година, від горя рятує молитва свята, хай Бог посилає спокою і миру на многії та благії літа!