"БАЖАЮ ВСІМ ДОБРОТИ В СЕРЦЯХ ТА ЗДІЙСНЕННЯ НАЙЗАПОВІТНІШИХ МРІЙ"

Дата: 28.12.2021 09:44

З такими словами до всіх присутніх звернувся очільник Недригайлівської громади Костянтин ВОЛКОВ під час урочистостей з нагоди відкриття новорічної ялинки.

Святкове дійство відбулося сьогодні. На центральній площі селища Недригайлів офіційно почало працювати новорічно-різдвяне містечко.

Центральний парк відпочинку цьогоріч прикрашено декількома тематичними локаціями для дітей, молоді та всіх поколінь, фотозонами, різдвяним вертепом, яскравими гірляндами та красунею ялинкою.

Селищний голова зазначає, що створення святкової атмосфери у всіх населених пунктах громади - важливий момент. Від цього залежить загальний позитивний настрій наших людей, якого всім нам так не вистачає.

Цьогоріч заклади громади мають казковий вигляд. Дякуємо всім, хто не залишився байдужим та долучився до прикрашань.

Тож шановні жителі та гості громади! Щиро запрошуємо заряджатися новорічним настроєм, відвідуючи святкові локації.

Нагадуємо, що раніше громадою було оголошено конкурс на новорічно-різдвяне оформлення громади з використанням світлових елементів, сучасних оздоблюваних матеріалів та святкових прикрас. За краще оформлення фасадів будівель, споруд, будинків, балконів, вітрин переможця буде нагороджено подарунком від селищної ради.

Фото прикрашених будівель публікуйте у соціальній мережі Facebook, додавши хештег #New_Nedrigailiv_2022.

Переможець визначатиметься шляхом найбільших уподобань під фото та буде оголошений в новорічну ніч під час святкування на центральній площі селища Недригайлів..