В ПЕРШУ ЧЕРГУ ДЛЯ ДІТЕЙ

Дата: 30.12.2021 09:53

Сьогодні очільник Недригайлівської громади Костянтин ВОЛКОВ передав начальнику відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Ніні СЕРДЮК для дитячих закладів 145 світлодіодних світильників. Зокрема:

- 55 для Недригайлівського ДНЗ ясла-садок"Барвінок",

- 30 для Недригайлівського БДЮТ та ДЮСШ,

- 60 для Тернівського ДНЗ ясла-садок "Теремок".

"Світло - це дитяче здоров’я. Коли я вперше відвідав дитячі заклади, одразу відмітив, що з таким освітленням дітям пряма дорога до окуліста. Ця проблема існує давно і мене обурює те, що в деяких людей піднімається рука економити на дітях, а деякі керівники замовчують про існуючу проблему", - зазначив селищний голова.

Світильники було придбано завдяки співпраці Костянтина ВОЛКОВА з благодійником, який побажав залишитись анонімним. Заміна освітлення забезпечить економію електроенергії у закладі на 70%, а спеціальне тепле світло ламп збереже дитячий зір.

?Загалом у наступному році заходи з енергозбереження, за словами Костянтина ВОЛКОВА, будуть активно впроваджуватись по всіх закладах громади.