БЕЗ ЙОГО УНІКАЛЬНОГО ГОЛОСУ НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ НЕ ПРОХОДИВ ЖОДЕН ЗАХІД

Дата: 06.01.2022 10:35

Сьогодні у Недригайлівському краєзнавчому музеї відбувся вечір-вшанування знаної для всього колишнього Недригайлівського району людини - Дмитра ПОКОТИЛА, якому вчора виповнилося б 80 років від Дня народження.

Дмитро Миколайович народився в селищі Недригайлів 4 січня 1942 року (помер у лютому 2010 року). Своє життя присвятив медицині та, як говорить його сім'я, людям. Жоден культурний чи спортивний захід не проводився без його унікального голосу, який і до цього часу звучить у свідомості багатьох недригайлівців.

Сьогодні ж, щоб вшанувати пам’ять про таку непересічну для Недригайлівщини людину, до музею прийшли рідні, колеги та знайомі Дмитра ПОКОТИЛА. Теплі спогади, щирі слова, сльози пам'яті та душевна атмосфера панували на заході.

Своїми спогадами про Дмитра Миколайовича з присутніми поділився і заступник Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА, який добре пам'ятає цю людину ще і в ролі доброго сусіда та гарного друга свого батька.

Проведення подібних заходів неабияк важливе для суспільства, адже доки про людину пам’ятають, доти вона і жива.