"НАША ГРОМАДА, ВОНА - УНІКАЛЬНА", - КОСТЯНТИН ВОЛКОВ

Дата: 14.01.2022 15:26

Щойно відбувся звіт Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА про результати роботи за 2021 рік.

Загалом очільник громади відмітив, що 2021 рік став роком випробувань, повного занурення в життя громади та формування міцної команди. Селищний голова відмітив роботу всіх сфер діяльності селищної ради, а також про те, що зважаючи на виконання дохідної частини бюджету, забезпечено функціонування всіх закладів соціальної сфери громади, в тому числі, тих територій, які приєдналися та закладів, які були передані до сфери управління Недригайлівської селищної громади.

Роботу за рік можна відзначити як конструктивну й послідовну, оскільки всупереч багатьом негативним чинникам вдалося зберегти стабільність та приймати виважені рішення. Вдалося реалізувати чимало із поставлених завдань і досягнути позитивних результатів саме завдяки конструктивній роботі керівництва громади, депутатського корпусу, виконавчого комітету, керівників установ, підприємств та організацій, підприємців, а також активних мешканців громади.

Під час першої частини звіту селищний голова доповів присутнім про основні здобутки у 2021 році. Друга ж частина була присвячена діалогу з присутніми на заході.

Підсумовуючи роботу, очільник громади відверто зазначив, що можна було зробити набагато більше. Аналіз над помилками проведено, намічено цілі.

Що стосується планів на поточний рік, то за словами Костянтина ВОЛКОВА У 2022 році буде продовжено роботу, яку розпочато в напрямку благоустрою території.

Крім цього, першочерговими завданнями, які необхідно виконати, є:

- продовження капітального ремонту Недригайлівської СЗОШ (внутрішні роботи);

- початок робіт по проведенню часткової заміни вікон у приміщенні Тернівської ЗОШ;

-  ремонт паліативного відділення Недригайлівської лікарні;

- капітальний ремонт дороги центральної частини селища Недригайлів.

Детально зі звітом можна ознайомитися далі

Звіт голови Недригайлівської селищної територіальної громади  за 2021 рік