ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 27.01.2022 16:18

27 січня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, де головним стало питання «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2020-2021 роки та бюджету Недригайлівської селищної ради за 2021 рік».

Члени виконкому також заслухали питання «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами законодавства, указами Президента України, розпорядчими документами Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями і дорученнями голів Сумської обласної і Роменської районної державних адміністрацій у виконавчому комітеті за підсумками 2021 року», погодили проєкт селищної «Програми фінансового забезпечення відзначення на території Недригайлівської селищної ради державних, професійних свят, ювілейних дат та інших подій на 2022-2024 роки» та проєкт «Програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2022-2024 роки на території Недригайлівської селищної ради», затвердили нормативи на централізоване водопостачання для фізичних і юридичних осіб при відсутності засобів обліку води, що надаються комунальним підприємством «Недригайлівводосервіс», погодили тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, внесли зміни до штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Недригайлівська лікарня» Недригайлівської селищної ради на 2022 рік, затвердили склад мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, змінили склад комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради, прийняли рішення про надання матеріальної допомоги на лікування та поховання 7 особам, розглянули інші питання, що стосувалися життєзабезпечення селищної ради та соціального захисту.

З рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

З питань порядку денного перед присутніми виступили Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК, економіст КП «Недригайлівводосервіс» Світлана НАУМЕНКО, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила ТОКАР, директор комунального некомерційного підприємства «Недригайлівська лікарня» Ігор ПОНОМАРЕНКО, начальник відділу з питань соціального захисту селищної ради Леніна ВОЛОШКО, спеціаліст відділу по управлінню майном та ЖКГ селищної ради Олександр ГРИЦЕНКО.

Активну участь у засіданні виконавчого комітету взяли заступник голови виконавчого комітету Володимир ШУДА, члени виконавчого комітету Ігор КРИШТОП, Василь КРІПАК, Олександр ПУЛЯХ, Михайло В’юн.

Заступник голови виконавчого комітету Володимир ШУДА ще раз наголосив присутнім про дотримання карантинних норм і вимог, звернувся з проханням берегти себе і свої сім’ї, вакцинуватися, адже статистика свідчить, що вакциновані переносять захворювання значно легше.

Завершуючи засідання виконавчого комітету, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ подякував старостам Юрію КОРОТКОМУ, Олександру ХАРЬКУ, Сергію МАКАРЦЮ, Олександру ЖУКУ, Людмилі ТЕСЛЕНКО, депутатам селищної ради та спонсорам, які активно долучилися до процесу заготівлі дров для закладів селищної ради. «Завжди повинна бути взаємодопомога. Навіть там, де немає закладів селищної ради, має бути налаштована робота щодо заготівлі дров, адже ми живемо в одній громаді і повинні один одному допомагати. Від нашої співпраці залежить багато», - наголосив селищний голова.