НАРДЕП ПІДТРИМУЄ НЕДРИГАЙЛІВСЬКУ ГРОМАДУ

Дата: 14.02.2022 11:07

Днями народний депутат України Максим ГУЗЕНКО здійснив робочий візит до Недригайлівської громади.

У рамках поїздки нардеп разом із очільником громади Костянтином ВОЛКОВИМ та головою Роменської районної державної адміністрації Денисом ВАЩЕНКОМ відвідали амбулаторію в селі Хоружівка, амбулаторію та школу в селищі Терни.

За підтримки Максима ГУЗЕНКА, за кошти державного бюджету для Недригайлівської селищної територіальної громади було придбано та вручено комплект меблів для Хоружівської амбулаторії та стоматологічну установку для Тернівської амбулаторії.

У ході роботи на території Недригайлівської селищної ради було напрацьовано питання, які планується реалізувати в поточному році спільно з народним депутатом. Зокрема, облаштування майбутнього майданчика для тернівських школярів.

Максим ГУЗЕНКО зазначив про свою стурбованість стосовно внутрішньої ситуації, що склалася у Недригайлівській громаді. Пріоритетним у роботі кожного депутата чи працівника селищної ради мають бути інтереси виборців.

Дуже сумним є той факт, коли минулоріч було втрачено можливість залучення близько 4 мільйонів гривень державних коштів на розвиток КСК "Колос". Для

реалізації будь-якого проєкту потрібно було прийняти рішення про розробку техдокументації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під КСК "Колос", але воно не було прийняте, бо не знайшло підтримки деяких депутатів. Виготовлення проєктів без цього рішення неможливе.

Костянтин ВОЛКОВ наголосив, що висновки зроблені. Селищна рада налаштована лише на роботу у напрямку розвитку громади.