ПЕРШ ЗА ВСЕ, БЕЗПЕКА ДІТЕЙ!

Дата: 17.02.2022 08:49

У Недригайлівській дитячій музичній школі проведено ряд заходів щодо дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Спершу фахівецем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Роменському районі центру забезпечення діяльності Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Валерієм ТОРЧИЦЬКИМ була прочитана профілактична бесіда з працівниками та учнями щодо додержання правил пожежної безпеки та роз’яснено алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Віталій КЛИМЕНКО детально ознайомив дітей та дорослих з місцями розташування захисних споруд цивільного захисту що знаходяться на території громади та розповів про функціонування системи оповіщення населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій.

Кожен присутній мав змогу задати профільним спеціалістам питання, які їх хвилюють.

Після теоретичної частини з учнями закладу була проведена навчальна евакуація з імітацією дій при «повітряній тривозі».

Діти виконали всі інструкції чітко, швидко та без паніки.