ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 17.02.2022 15:54

17 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради.

Члени виконкому заслухали питання «Про стан виконання делегованих повноважень у виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради за 2021 рік», схвалили проєкти Селищної комплексної програми «Освіта» на 2022-2024 роки та Програми підвезення педагогічних працівників на 2022-2024 роки, внесли зміни до складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі, які постраждали від жорстокого поводження, переглянули списки громадян, яких взято на квартирний облік у виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради, прийняли рішення про надання матеріальної допомоги трьом жителям громади, внесли зміни до тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Недригайлівська лікарня» Недригайлівської селищної ради, затвердили проєктно-кошторисну документацію з коригування проекту, що стосується монтажу та пусконалагоджувальних робіт системи киснепостачання в КНП «Недригайлівська лікарня», розглянули інші питання, що стосувалися життєзабезпечення селищної ради та соціального захисту громадян.

З рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

З питань порядку денного перед присутніми виступили Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ніна СЕРДЮК, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО, начальник відділу з питань соціального захисту населення селищної ради Леніна ВОЛОШКО, директор комунального некомерційного підприємства «Недригайлівська лікарня» Ігор ПОНОМАРЕНКО, спеціаліст відділу по управлінню майном та ЖКГ селищної ради Олександр ГРИЦЕНКО.

Активну участь у засіданні виконавчого комітету взяли заступник голови виконавчого комітету Володимир ШУДА, члени виконавчого комітету Алла ЛОМОНОС, Сергій МАКАРЕЦЬ, Людмила ТЕСЛЕНКО.

Завершуючи засідання виконавчого комітету, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ у черговий раз дав завдання старостам старостинських округів, керівникам закладів завершити відповідні роботи з приведення в належний стан захисних споруд цивільного захисту населення та зазначив: «Ми не повинні допускати у справах, що стосуються безпеки громадян, безвідповідальності, популізму, дешевої демагогії. Безпека наших жителів – понад усе!».