Відстеження результативності регуляторних актів

Звіт

про базове відстеження результативності рішення Недригайлівської селищної ради від 26.06.2019  «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020рік»

Звіт

про базове відстеження результативності рішення Недригайлівської селищної ради від 26.06.2018  «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020рік»

Звіт

про базове відстеження результативності рішення Недригайлівської селищної ради від 26.06.2019  «Про Положення про особливості справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності у 2020 році»

на 2020рік»

Звіт

про базове відстеження результативності рішення Недригайлівської селищної ради від 26.06.2018  «Про встановлення плати за землю на території Недригайлівської селищної ради на 2019рік»

Звіт

про базове відстеження результативності рішення Недригайлівської селищної ради від 26.06.2018  «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Звіт

про базове відстеження результативності рішення Недригайлівської селищної ради від 26.06.2018  «Про Положення про особливості справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності у 2019 році»

Звіт

про базове відстеження результативності рішення Недригайлівської селищної ради від 26.06.2018  «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2019рік»

Звіт

План-графік заходів Недригайлівської селищної ради на 2019 рік по відстеженню результативності дії регуляторних актів

Звіт

про базове відстеження результативності рішення Недригайлівської селищної ради від 29.06.2017  «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців»

Звіт

про базове відстеження результативності рішення Недригайлівської селищної ради від 29.06.2017  «Про Положення про особливості справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту-рішення виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень і житлових будинків в нежитлові, проведення їх реконструкції для розміщення об’єктів невиробничої сфери та порядок переведення нежитлових приміщень в категорію житлових»

Звіт  про повторне відстеження результативності регуляторного акту-рішення виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць на території Недригайлівської селищної ради»вих приміщень в категорію житлових»

Звіт про періодичне відстеження результативності

регуляторного акта — рішення  виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради  «Про   затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень і житлових будинків в нежитлові, проведення їх реконструкції  для розміщення  об’єктів невиробничої сфери та порядок переведення нежитлових приміщень в категорію житлових»

Звіт про періодичне відстеження результативності

регуляторного акта — рішення  виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради  «Про  затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць на території Недригайлівської селищної ради»

Звіт про відстеження результативності регуляторного акта

(рішення Недригайлівської селищної ради «Про правила благоустрою населених пунктів Недригайлівської селещної ради і дотримання в них санітарного порядку» )

рішення Недригайлівської селищної ради

«Про ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб»

Звіт про відстеження результативності регуляторного акта

рішення Недригайлівської селищної ради «Про туристичний збір»