Візит народного депутата України

Дата: 14.06.2018 09:25

12 червня Недригайлів відвідав народний депутат України від нашого виборчого округу Лаврик Микола Іванович. У приміщенні Недригайлівської селищної ради разом з Недригайлівським селищним головою Остапчуком І.В., головою Недригайлівської районної ради Нанкою І.В. було розглянуто ряд питань, які торкалися розширення дороги в центрі Недригайлова, допомоги жителям на лікування, забезпечення медичної галузі та ряд інших, що стосувалися життєзабезпечення підвідомчих територій.