КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА НЕДРИГАЙЛІВСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Скорочене найменування:

КУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКИЙ ТЦСО

Організаційно-правова форма:

Комунальна організація (установа, заклад)

Поштовий індекс:

Адреса:

смт Недригайлів,

вулиця Вишнева,2

Телефон:

(05455) 5- 22-67

ter10@dszn.sm.gov.ua

Керівник:

Бойко Тетяна Михайлівна

Часи роботи:

Понеділок-пятниця з8:00 до 16:30,

Обідня перерва з 12:00 до 12:30.

Перелік послуг, які надає територіальний центр:

- догляд вдома;

- соціальна адаптація;

- натуральна допомога;

- консультування;

- представництво інтересів;

- інформування.

ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ

ТАРИФИ НА ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

ЕКСКУРСІЯ ДО ГЛУХОВА

7 вересня група пенсіонерів, які відвідують відділення денного перебування КУ Недригайлівський ТЦСО, відправилась на екскурсію в м.Глухів. Подорожувати можна і по рідному краю, не виїджаючи за межі області. Автомобільний шлях до Глухова пролягає по рівній місцевості, це одне з найдавніших поселень в Україні розташоване на березі річки Есмань, яке вперше згадується у літописі у 1152 році.

16:27:06 08.09.2021

МІЖ «ДИВОСИЛІВЦЯМИ» ПРОВЕДЕНО ШАШКОВО-ШАХМАТНИЙ ТУРНІР

17 серпня у відділенні денного перебування КУ Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся шашково-шахматний турнір між учасниками клубу «Дивосил».

15:10:18 17.08.2021

В ГОСТІ ДО МУЗЕЮ

Дуже приємно коли тебе запрошують в гості, а ще коли запрошують в краєзнавчий музей подивитися на старовинну скриню і на «скарби», що в тій скрині  зберігаються.

10:22:45 24.06.2021

ВСІ МИ РІЗНІ, АЛЕ ВСІ МИ РІВНІ

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не забувати про те, що поруч із нами живуть люди з інвалідністю, які потребують допомоги та уваги. В КУ "Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)" діє клуб за інтересами для молодих людей з інвалідністю. В черговий раз зустрівшись, вирішили пограти в шашки, позмагатися, хто кращий. Як виявилося ця гра відома усім з дитинства. Переможених не було, всі були задоволені. Активно спілкуючись, вони творять для себе та довкола себе простір взаєморозуміння, взаємопідтримки та доброзичливості. Ми не в змозі змінити долі людей, але можемо допомогти відчути повноту життя, і якщо допомога приходить вчасно, людина вертається в суспільство і це є успішний результат – спільна радість.

18:38:44 18.06.2021

«І В ДОРОГУ ДАЛЕКУ ТИ МЕНЕ НА ЗОРІ ПРОВОДЖАЛА, І РУШНИК ВИШИВАНИЙ НА ЩАСТЯ, НА ДОЛЮ ДАЛА»

В Україні вишивка з давніх часів була одним із найпоширеніших і доступних видів народної творчості. Це мистецтво краси, фантазії, естетичної насолоди; мистецтво декоративного відтворення світу, природи, почуттів людини, її історичного минулого. Протягом віків це мистецтво передавалось із покоління в покоління. Не тільки передавалось, а й удосконалювалось. Тому до нашого часу дійшли цікаві композиції, орнаменти та кольорова гама ниток.

14:43:04 14.06.2021