Привітання Недригайлівського селищного голови з Днем молоді

Дата: 23.06.2018 09:52

Шановна молодь!

Щиро вітаю Вас з Днем молоді!

Юність – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це  час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу.  Молодь завжди відрізнялася  ініціативністю, завзятям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Пам’ятайте: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами. Ваші  розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в громадському та суспільному житті, у навчанні та на виробництві, у спорті та мистецтві, допомагають у творенні України як сучасної європейської держави.

Хай щастить вам  на добрі справи, вірних друзів, достаток і злагоду в родинах, втілення найкращих життєвих планів і мрій!

З повагою,

Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук