Конституція – основа демократії та прав людини

Дата: 02.07.2018 10:16

З нагоди Дня Конституції України комунальний заклад  «Недригайлівська публічна бібліотека»  презентував  книжково-документальну викладку літератури "Конституція – основа демократії та прав людини".

Цього ж дня у у бібліотеці для дітей комунального закладу «Недригайлівська піблічна бібліотека Недригайлівської селищної ради Сумської області»  для читачів була представлена книжкова виставка «Конституція України – основний Закон держави» та бібліографічний огляд  «Основа життя – мій закон головний»,  які ознайомили користувачів з правознавчою, історично-довідковою та художньою літературою.  Юні відвідувачі бібліотеки переглянули відео-презентацію «28 червня – День Конституції України», під час  якої дізналися про права громадянина України, про першу Конституцію Пилипа Орлика та цікаві факти про Конституцію.