Ой , на Івана ,ой, на Купала

Дата: 09.07.2018 09:31

7 липня  Різдво Івана – Хрестителя, Івана Купала. Це найцікавіше свято, яке святкувалося нашими предками в сиву давнину.  Різдво Івана Хрестителя співпадає зі святом Івана Купала. У народі кажуть, що Купальська ніч чарівна. Цієї ночі щастя ходить по землі, але разом з ним і темні сили. Рослини  набирають лікувальних і цілющих властивостей. За легендою цієї ночі на папороті розквітає диво-квітка.

До  свята Купала   в Кулішівській сільській бібліотеці-філії проведена година народознавства «Ой , на Івана ,ой,  на Купала». Також для присутніх організована книжкова виставка «З народної криниці».

Бібліотекар Кулішівської сільської бібліотеки-філії

Хоменко Т.І