Полтавського університету економіки і торгівлі запрошує на навчання

Дата: 17.08.2018 09:01

На базі Сумського коледжу економіки і торгівлі працює Локальний центр дистанційного навчання Полтавського університету економіки і торгівлі, до якого можуть вступати та отримати якісну дистанційно-заочну вищу освіту рівня «Бакалавр» та «Магістр» працівники структурних підрозділів виконавчого комітету ради. Враховуючи специфіку діяльності органів місцевого самоврядування, пропонується навчання за наступними спеціальностями:

• Місцеве самоврядування
  • Менеджмент і адміністрування
  • Право
  • Документознавство та архівна діяльність
  • Менеджмент інформаційних ресурсів
  • Економічна кібернетика
  • Облік і оподаткування
  • Управління персоналом і економіка праці.

За більш детальною інформацією можна звертатися за адресою: м. Суми, вул. Троїцька, 37, тел.: (0542) 22-36-60, 22-32-01.