Апаратна нарада 20 серпня

Дата: 20.08.2018 15:16

20 серпня   Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В. провів апаратну нараду із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради.  За результатами апаратної наради Ігор Вікторович  дав ряд доручень відповідальним особам, що стосувалися  підготовки до нового опалювального сезону,  діяльності комунальних підприємств «Недригайлівський речовий ринок», «Недригайлівводосервіс», КСК «Колос» та ін.

На апаратній нараді було заслухано начальника відділу містобудування, архітектури та комунального господарства селищної ради Захарченка В.Г.,  який проінформував присутніх про результати оголошеної селищною радою акції «День благоустрою» 18 серпня. Зі слів Віктора Григоровича, до акції долучилася невелика кількість людей, але, з часом, на його думку, кількість відповідальних людей, яким небайдужий благоустрій селища, зростатиме. Також на апаратній нараді піднімалися питання сплати за землю, ремонту закладів культури та освіти, підготовки до відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, Дня села Кулішівка та ін. Проводиться відповідна підготовка і цього тижня  відбудеться ряд заходів:  22 серпня о  10.00 –  сесія Недригайлівської селищної ради, 23 серпня о 9.00 – мітинг до Дня Державного Прапора України  та о 14.00 - покладення квітів, вінків, святковий концерт, присвячені Дню Державного Прапора України  та Дню Незалежності України, 24 серпня з 10.00 – спортивні заходи, приурочені до 27-ї річниці з Дня Незалежності України на КСК «Колос», 26 серпня о  10.00 – чемпіонат району з футболу між командами ФК «Недригайлів» - ФК «Іваниця» на КСК «Колос». Цього ж  дня  у  Кулішівці відбудеться  День села. Протягом тижня ряд заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України  пройде у бібліотечних, клубних, освітніх закладах громади.