Заходи з нагоди  свята Успіння Пресвятої Богородиці та 190-річчя  Костянтинівського храму

Дата: 29.08.2018 13:25

28 серпня у селі Костянинів  відбулися заходи з нагоди релігійного свята Успіння Пресвятої Богородиці та 190-річчя  місцевого храму Успіння Пресвятої Богородиці.

Церква Успіння Пресвятої Богородиці  у Костянтинові  є однією з найвеличніших і найдавніших пам’яток історії, культури та архітектури не тільки нашої селищної ради, а й області. Завдяки  землякам  унікальна споруда дочекалась реставрації приміщення і відновлення в ній Богослужіння. Освячений храм на честь Успіння Пресвятої Богородиці, тому сьогоднішня дата зібрала тут чимало небайдужих на  храмове свято. Святкове богослужіння провів Архієпископ Сумський та Охтирський Мефодій за участю віруючих та духовенства. Після священної служби відбулося освячення пам’ятного знаку з нагоди 1030-річчя  Хрещення Київської Русі  та 190-річчя Храму Успіння Пресвятої Богородиці та прапору України, який встановлено на садибі сільського зеленого туризму «Козацька Січ». Під час офіційної частини грамотою Архієпископа Сумського та Охтирського Мефодія за щиру працю та відновлення храму був нагороджений заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Акімов В.В.

Після офіційних заходів  на території садиби "Козацька січ" пройшли масові гуляння: виступ тріо бандуристів "Яремія", катання на конях, частування  козацьким кулішем  та ін.